18 Kasım 2018 Pazar

Fakülte Kurulu

7520 defa okundu

 

   

 

FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

KURUL ÜYELİĞİ

GÖREVİ

ÜNVANI-ADI SOYADI

 ATANMA TARİHİ 

BİTİŞ TARİHİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ
DEKAN 

PROF. DR.
NİHAT AYYILDIZ

20.12.2017

20.12.2021

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
MEHMET KÖÇER

27.09.2018

27.09.2021

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
MUSTAFA YAVUZ

04.08.2016

04.08.2019

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
SEYFETTİN ÇAKMAK

04.09.2018

04.09.2021

DOÇENT
TEMSİLCİSİ

DOÇ. DR.
NAZLI BAYKAL

04.08.2016

04.08.2019

DOÇENT
TEMSİLCİSİ

DOÇ. DR.
HASAN HÜSEYİN ÖZKAN

13.10.2016

13.10.2019


DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ
TEMSİLCİSİ


DR. ÖĞR. ÜYESİ
BERNA AYGÜN

11.10.2018

11.10.2021

TEMEL EĞİTİM BÖLÜM  BAŞKANI

DR. ÖĞR. ÜYESİ
MEVLÜT GÜNDÜZ

13.10.2016 13.10.2019


BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM
TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
BÖLÜM BAŞKANI

PROF. DR.
MUSTAFA KOÇ 

25.12.2017

25.12.2020

 
YABANCI DİLLER EĞİTİMİ
BÖLÜM BAŞKANI

DOÇ. DR.
NAZLI BAYKAL

22.09.2016

22.09.2019

EĞİTİM BİLİMLERİ
BÖLÜM BAŞKANI

PROF. DR.
SAİD TAŞ

04.08.2016

04.08.2019

TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ
BÖLÜM BAŞKANI

PROF. DR.
MEHMET KÖÇER

27.08.2018

27.08.2021

ÖZEL EĞİTİM
BÖLÜM BAŞKANI VEKİLİ

DR. ÖĞR. ÜYESİ
KAĞAN BÜYÜKKARCI

  10.08.2017   10.08.2020

GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ
BÖLÜM BAŞKANI VEKİLİ

DOÇ. DR.
NAZLI BAYKAL
10.08.2017 10.08.2020
MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ
EĞİTİMİ  BÖLÜM BAŞKANI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YASİN EREN
13.10.2016


13.10.2019

 

      SENATO TEMSİLCİSİ         

DR. ÖĞR. ÜYESİ
KAĞAN BÜYÜKKARCI

   14.10.2016    


14.10.2019      

 

SDÜ'DE KALİTE

NEDEN EĞİTİM FAKÜLTESİ ?

ADAY ÖĞRENCİLERE

 

İDARİ KADRO