18 Kasım 2018 Pazar

Fakülte Yönetim Kurulu

5857 defa okundu

 

   

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

KURUL ÜYELİĞİ

GÖREVİ

ÜNVANI-ADI SOYADI

ATANMA TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ  

EĞİTİM FAKÜLTESİ
DEKAN

PROF. DR. 
NİHAT AYYILDIZ

20.12.2017

20.12.2021

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
MEHMET KÖÇER

27.09.2018

27.09.2021

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
MUSTAFA YAVUZ

04.08.2016

04.08.2019

PROFESÖR
TEMSİLCİSİ

PROF. DR.
SAİD TAŞ

04.09.2018

04.09.2021

DOÇENT
TEMSİLCİSİ

DOÇ. DR.
NAZLI BAYKAL

04.08.2016

04.08.2019

DOÇENT
TEMSİLCİSİ

DOÇ. DR.
OYA TUNABOYLU

24.10.2018

24.10.2021

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ
TEMSİLCİSİ

24.10.2018

24.10.2021

 

SDÜ'DE KALİTE

NEDEN EĞİTİM FAKÜLTESİ ?

ADAY ÖĞRENCİLERE

 

İDARİ KADRO